X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Informacje o towarzystwie ubezpieczeń INTER Polska

INTER - ponad 80 lat zaufania!
Niemiecki koncern ubezpieczeniowy INTER powstał w 1926 roku, oferuje ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe. W Polsce INTER jest głównym akcjonariuszem Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska S.A.
 
Ponad 80 lat istnienia na europejskim rynku ubezpieczeniowym pozwalają nam tworzyć produkty dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Bogate, zdobyte na przestrzeni tego czasu, doświadczenie korporacyjne jest gwarantem jakości oraz solidności, a wysoki kapitał zakładowy i ochrona reasekuracyjna oparta o współpracę z najbardziej renomowanymi koncernami na świecie daje Ci finansową pewność i bezpieczeństwo.
 
Oferta firmy obejmuje ubezpieczenia osobowe, zdrowotne i majątkowe, które kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Od lat współpracujemy ze środowiskiem medycznym. Jesteśmy liderem w sprzedaży specjalistycznych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla tej branży. Uznanie, którym cieszymy się wśród środowisk medycznych w Polsce jest naszą najlepszą rekomendacją.
 
Nasze ubezpieczenie zdrowotne Vision zostało uznane przez Krajowy Instytut Ubezpieczeń wspólnie z Katedrą Polityki Ochrony Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za najlepsze w 2007r. w kategorii ubezpieczeń zdrowotnych dla firm. Uznanie, którym cieszymy się wśród środowisk medycznych w Polsce jest naszą najlepszą
rekomendacją.
 
 
TU INTER Polska S.A.
Centrala
Al. Jerozolimskie 172
Kopernik Office Buildings
02-486 Warszawa
 
0801 188 880 dla telefonów stacjonarnych
022 333 75 00 dla telefonów komórkowych
022 333 75 01 fax
Sprawdź ofertę
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.